saint Zozo, или Юра (stzozo) wrote,
saint Zozo, или Юра
stzozo

Що таке перемир'я

На мою думку, перемир'я може бути перемир'ям, а не нагинанням лоха, принаймні за трьох умов:
*) Воно дотримується обома сторонами
*) Лінія розмежування проходить по державному кордону, або відхиляється від кордону в обидва боки, або ж кордону, раніше визнаного обома сторонами, ще немає.
*) В тексті документу не повинно бути брехні.

Наприклад, Мінські угоди під ці умови не підпадають.
Російсько-новоросійська сторона крутила ці угоди на носі. Наші хлопці гинуть майже щодня. І це при тому, що під контролем росіян і так більше території, ніж встановлено мінськими угодами. Вся наша артилерія відсунута далеко від фронту.
Між Україною і Росією є державний кордон, раніше визнаний обома сторонами. Росія окупувала частину України, і Мінські угоди легітимізують цю окупацію. Росія вже порушила з дев'ять міжнародних угод, напавши на Україну, і її за це нагородили, розширивши територію, дозволену для її армії. Який їй сенс шанувати наступні угоди?
В угодах Росія визначена як посередник, а не сторона конфлікту, конфлікт описано як громадянський, і відповідно вписані принизливі вимоги до України щодо внутрішнього устрою.

Знаєте, коли я був підлітком - до мене іноді чіплялися гопніки.
Спершу я думав, що якщо дати гривню, яку в мене просять - то відчепляться, і не буде кровопролиття. А чорта з два. Навпаки, поцікавляться, скільки в мене усього грошей.
Людство мало б вивчити цей урок після Мюнхенської змови, а не вивчило.

"Нам конче потрібен мир" - це облуда. Мир всім потрібен. Навіть агресорам: вони б воліли, щоб їхня жертва здалася без бою. І вже майже сто років як агресори мімікрують під жертв або під миротворців.
Щоб мінімізувати кровопролиття в усьому світі - треба зробити так, щоб нападати було невигідно. Не потурати агресорам, а за можливості змусити їх так чи інакше пошкодувати про агресію.
На захід від поребріка мало хто це розуміє. Народи наївні, як я в дитинстві. Політики прикидаються наївними: половина на зарплаті у Кремля, решта думає лише про те, як спокійно досидіти свою каденцію. Ну і пропаганда пацифізму, що десятиліття провадилась прихвостнями комуністичних партій, не пройшла даром.
А москалі чудово розуміють, і користуються нашою лохуватістю.

І тим паче в сучасному пацифістському світі, не варто укладати перемир'я, згідно якого лінія розмежування проходить вглиб території однієї із сторін.
Бо якщо потім ця сторона, жертва агресії, згадає про свої права на окуповану провінцію - то вже вона виглядатиме агресором і порушником миру в усьому світі.

Лохуватість - це злочин проти людства, бо заохочує агресорів в усьому світі.
Tags: война за независимость
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments