saint Zozo, или Юра (stzozo) wrote,
saint Zozo, или Юра
stzozo

Знов про Ліпецьку фабрику

Недавно десь прочитав: всі, хто заікається про цю фабрику - агенти Кремля. Тому що продати її Порошенко не може (Путін нікому не дозволить купити), а віддати - це буде більший прибуток для Росії, аніж всі податки, заплачені з неї. А ще Однотуровий пожертвував на армію стоп'ятсот грошей.

Це примітивне міркування, без розуміння того, що вчинки кожної людини обумовлені вчинками інших людей.

Що б мусив робити Порошенко?
По-перше, не лізти в президенти воюючої країни, маючи бізнес на ворожій території.
По-друге, не брехати перед виборами "я продам весь свій бізнес". Порядна людина не дає обіцянок, якщо не впевнена, що зможе їх виконати.
По-третє, не доручати своїм тролям писати в інтернетах "Ну хто ж тоді міг здогадатися, що бойовиків на Донбасі підтримує Росія? Хто ж міг здогадатися, що Путін не дозволить йому продати фабрику?" Такі тупаки не стають мільярдерами. І знов-таки, тупакам не місце в президентському кріслі.

Але головне, і це він міг би зробити зараз, якби був патріотом...
Ніколи не здогадаєтесь!
Захищати Україну по-справжньому.
І за таких умов йому було б НЕВИГІДНО чіплятися за цю фабрику. Путін би робив їй капость у помсту за кожен вдалий наступ чи дипломатичний успіх. Власне, і робить, наприклад, кілька місяців тому, коли відбили наступ на Маріуполь. Але це відбувається не так часто. Якби Порошенко захищав Україну на повну силу - від цієї фабрики йому були б суцільні збитки, вигідніше було б продати за безцінь чи й зовсім кинути напризволяще.
Те, що він нею володіє (попри періодичні заяви, що вже продав чи віджали) - доводить, що він робить не все можливе для захисту України, і не має такого наміру на майбутнє.
Tags: война за независимость
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments