saint Zozo, или Юра (stzozo) wrote,
saint Zozo, или Юра
stzozo

Чому, чому, чому в нас немає неолігархічних партій?

Насправді є, але їх сумарний рейтинг - нуль цілих хрін десятих. Стільки ж місць в місцевих радах, а в Верховній вони не представлені. Нечисленні майданівці і добровольці, що засідають в Раді - їх взяли у свої списки олігархічні партії задля збільшення рейтингу.

Народ не голосує, якщо не бачить багато бігбордів?
Має рацію: "ну скажімо я проголосую, але звідкіля мені знати, що інші проголосують? Пропаде голос, краще підтримаю щось більш рейтингове". І не тупцяйте ніжкою, це думка дуже поширена і більш-менш слушна.

Чи треба бути олігархом, щоб оплатити виборчу кампанію? Може неолігархічна партія зібрати необхідні кошти з простих прибічників?

Після Майдану я хотів, щоб президентом стала людина майдану - Богомолець. Нагадаю, вона в ті дні була четверта в президентському рейтингу, і я пішов працювати в її штаб. Але незабаром перестав туди ходити, бо нічого не робилося.
І першу агітацію за Богомолець побачив лише за місяць до виборів, коли її рейтинг вже усох до 2%.

А чому нічого не робилось?
Бо ніззя, доки чемненько не зареєстрували виборчий фонд. Ні тобі в інтернеті, ні поширювати макет листівки для самостійного роздрукування - все було відкинуто.

Наскільки це серйозні перепони?
Чи дійсно наше виборче законодавство паралізує можливості неолігархічної політичної сили?
Чи в штабі сиділи підсадні утки, які знайшли красивий привід щоб нічого не робити?
Tags: евромайдан, политика
Subscribe

 • Як не просрати Третій Майдан

  На Помаранчевій революції ми скандували "Ющенко". Змінили перше обличчя влади, а система залишилась якою була. На Євромайдані ми порозумнішали,…

 • Чи не наслідує наша влада Едрогана?

  Злив пошти Суркова, стращання планом "Шатун", "третій Майдан", "штаб протидії третьому Майдану", повідомлення про набір маніфестантів за гроші, рамки…

 • Місце патріотів - в політиці

  Є дуже модний вислів, прийнято його вважати вищою мудрістю: "Якщо ти такий патріот - не іди в політику. Всеодно брудна справа. Краще іди на фронт і…

 • Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments