saint Zozo, или Юра (stzozo) wrote,
saint Zozo, или Юра
stzozo

Унтер-офицерская жена сама себя высекла! Т.Чорновіл

http://vova-comment.livejournal.com/123588.html
Після того що сталося, одразу появились "оригінали" які захотіли відзначитись іншою думкою ніж у більшості.

Це два таких "експерта"(як я люблю таких "експертів", які самі себе такими назначили. Чого вони експерти? І що збулось з їхніх передбачень? Хоч і до Романенка в мене трішки краще відношення, напевно тому що він більший майстер слова. Ніби і нагадив в душу але зробив це гарно і майже непомітно. Я не "експерт" і на все маю свою думку і не звик ставити собі авторитетів. Одна лиш біда, я б міг скласти їм конкуренцію але словом володію гірше, не вмію так гарно писати. Напишу на хлопський розум.), які говорять приблизно одне і те саме:
1. Погребинский : «В момент, когда евромайдан выдохся, и вот-вот люди разойдутся, а удержать их на морозе становится всё труднее и дороже, появляется новый повод протестовать - избиение активистки Майдана, известной своими экстравагантными «акциями». Неужели не очевидно, что гнусное избиение Черновил невыгодно власти и, напротив, выгодно лидерам евромайдана. Точнее, тем из них, для кого затухание протеста чревато серьезными неприятностями, вплоть до уголовной ответственности».
2. Романенко: "Избиение Татьяны Черновол на фоне патовой ситуации с Майданом, который стал затухать, наводит на мысли, что Януковича явно хотят убрать до конца зимы".

Суть сказаного зводиться до того, що владі це не вигідно, а опозиції таки да. Спробую довести зворотнє.
Чому владі це вигідно?
1. Це ніяк не вплине на їхній рейтинг. У всякому разі це не зменшить їхньої підтримки зі сторони зомбі-електорату. Ми всі це знаємо. Це про них сказано : "хоть плюй в глаза — и то Божья роса". Вони вірять всьому, що сказане партією, їм аби зарплата була вчасно і аби не гірше(хоча куди вже далі). Це люди які не люблять все, що пов'язане з західною Україною і вважають їх "бездельниками". Тому партія як мінімум нічого не втрачає в цьому плані.
2. Повернемось до "експертів". Ними сказано, що майдан видихся і потрібен новий імпульс, а також що це не вигідно владі, хоч і не пояснюють чому не вигідно. Ними сказано про патовість ситуації на майдані. А в мене інше питання, а які є варіанти у влади? В них ситуація не патова? Для мене вона виглядає ще більш патовою. Які є ідеї?
Майдан може стояти, хоч до виборів президента і немає ніяких проблем. Час в любому випадку грає на руку людям. Затухання не бачу, є стабілізація. І кількість прихильників буде зростати, склад буде мінятись. Особливо на фоні затримок стипендій, зарплат. Ці затримки можна було б і далі стримувати але через майдан нічого не вийде(ще чому майдан як кістка в горлі).
Далі питання наскільки вистачить російського кредиту при теперішній заборгованості, як мінімум в місяць?
3. Ми вже з'ясували, що майдан може стояти до виборів, а тому час грає лише проти влади. Ніхто(крім Росії і деяких країн СНД) не схоче вести жодних переговорів доки стоїть майдан, а тому потрібно робити якісь кроки. А саме:
а) залякування(яке проходить в даний час по регіонах)
б) побиття(Чорновіл - щоб люди бачили, що для влади нема авторитетів, поб'ють кожного, якщо буде потрібно)
в) виселення(не продовження оренди профспілки, далі візьмуться за КМДА, разом з міліцією)
г) нові справи, виклики в міліцію.
Тому і з цієї сторони це вигідно владі. Залякування також спрацюють, когось залякають, вода камінь точе.
Отже, я бачу лише вигоди для влади від побиття, а втрат мінімум. Яка влада ми і так знаємо і не змінимо своєї думки. Зомбі-електорат також знає і вірить їм, і це на їхню думку не вплине.

А виступи на кшталт "Регионалка" Бондаренко говорит, что в избиении Черновол виновата оппозиции лиш підсилить їхню віру.
В мене була думка, що можливо це красива гра. І побиття Чорновіл і подальше швидке розкриття покаже, що ось яка в нас доблесна міліція. А інакше чому сам захарченко вирішив виступити?

Коли востаннє він появлявся на камеру? А тут така можливість. Тут же, він красиво намагався штурхнути опозицію: " на жаль правоохоронцям не дали можливості одразу ознайомитися із записом відеореєстратора з автомобіля потерпілої."
Це їхня гра, це так по-їхньому. І далі: "Проте незважаючи на це не минуло ще й доби, як вже встановили трьох осіб, причетних до цього злочину". Тобто ось які ми.
Але я відмовився від попередньої думки, що це красива гра, коли згадав про бондаренко і її слова про винуватість опозиції. Якщо б це була красива гра, то виступ був би: " не потрібно заважати правоохороннім органам вони професіонали і найближчим часом все буде розкрито". І на вечір захарченко з екрану. Оце була б красива гра. А так видно, що діяли по ситуації. Знайшли, потрібно зробити картинку. А не знайшли б(на що і був розрахований коментар бондаренко), то зіграли б в своїй манері, грі на випередження - звинуватити першим, щоб не звинуватили тебе.
Взагалі для мене(та і для більшої частини українців) не зрозуміла риторика рупорів партії. Я в котрий раз переконуюсь, що ми живемо в якомусь парелельному світі. Де ми не розуміємо їх, а вони нас.
Ну от як можна зрозуміти товариша "головешку" чи перекотиполе(це я так про олійника)? Показав відео з галавешкою дружині.

Вона далека від політики і каже: " я його не можу поняти, його питають одне, а він розповідає про інше". Так і я його не розумію і інших рупорів також. Тому незрозуміло на кого це розраховане. Мене це не переконає, а зомбі і так їх люблять.
"Експерт" Романенко пише:" Если убрать все эмоции, что очевидно, что в данном случае, очевидно, что вектор удара направлен на Виталия Захарченко." І далі по тексту він наголошує, що без захарченка зруйнується вертикаль. Тут знову не погоджуюсь. Що у батька немає більше довірених людей, на яких можна покластись? Сумнівно, дуже сумнівно. І це б був найкращий варіант, але гопота не звикла вмикати задню. Це покаже, що дав слабину. А це не в їхньому характері.
Що ж на справді, можемо лиш здогадуватись. В даному записі не берусь аналізувати хто це зробив, лиш намагаюсь довести, що вигоди це принесе більше владі.
Tags: евромайдан
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment